Jak należy dbać o biżuterie z żywicy?

Aby jak najdłużej cieszyć się pięknem haftowanej biżuterii i jak najdłużej zachować blask biżuterii żywicznej należy o nią odpowiednio dbać, nosić oraz przechowywać. Oba rodzaje biżuterii nie należy przechowywać w łazience, gdzie panuje duża wilgotność, powinna być przechowywana najlepiej w foliowych woreczkach bez możliwości ocierania się z innymi wilgotnymi i twardymi elementami. Ozdoby z żywicy można myć wodą z mydłem, następnie delikatnie osuszyć bawełnianą szmatką. Dla dodania połysku można posmarować zwykłą wazeliną i wypolerować.

Tak samo ostrożnie postępujemy z biżuterią haftowaną, nie narażamy na kontakt z ostrymi przedmiotami, aby nie zahaczyć i zerwać haftu, należy ją ściągać przed podjęciem prac domowych, przed kąpielą, przed snem. Unikamy bezpośredniego kontaktu z wodą, potem oraz perfumami.

Dzięki temu będziemy mogli jak najdłużej cieszyć się pięknem naszych rękodzielniczych ozdób.

Jaki jest czas realizacji zamówień indywidualnych oraz spersonalizowanych?

Czas realizacji zamówień, które są wykonywane na specjalne prośby i według wizji Klienta,

  • jeśli chodzi o biżuterię to 3 dni robocze plus czas dostawy,
  • zamówienia obrazów oraz portretów to 14 dni roboczych plus czas dostawy.
Jaki jest koszt i czas dostawy?

Koszt produktów wystawionych na stronie to 11 zł. Po zaksięgowaniu zapłaty na konto, paczka zostaje niezwłocznie nadana.

Okres oczekiwania dostawy to ok.3-4 dni roboczych.

Wysyłki obrazów i portretów są ustalane indywidualnie ze względu na odpowiednie zabezpieczenie ich w trakcie wysyłki i jest to uwarunkowane od wielu czynników np. wielkość i waga obrazu, portretu