Razem żyjemy, razem tworzymy, wspólnie się inspirujemy i wspieramy w swojej twórczości . 

Efektem tej współpracy, wielu godzin planowań, projektów jest Art-Bubiska. 🙂 

Tak naprawdę, zawsze istniała, gdzieś głęboko w naszych duszach tłumiona przez sprawy, które wydawały się ważniejsze.. Jesteśmy wzruszeni, że docieramy do Waszych serc naszą pracą, jest to niezwykle budujące i wzrastające. Największą motywacją jesteście właśnie Wy!

Mówi się, że jeśli robisz to co kochasz, robisz to dobrze, dlatego cieszymy się, że robimy wspólnie to co kochamy i sprawia Nam to przeogromną radość, że możemy się podzielić z innymi cząstką siebie i zobaczyć u innych radość w oczach z powodu naszej pracy.

Jesteśmy tymi samymi ludźmi co kiedyś, wzbogaceni o doświadczenia i przeżycia, które wplatamy w naszą twórczość, gdzie nadzieja przeplata sie ze zwątpieniem, radość ze smutkiem, ekscytacja z melancholią. To wszystko tworzy całość, przewspaniałą, ogromną, bo mogło być nic, a jest wszystko!

Wierzymy w siłę potęgi podświadomości, w wizualizację marzeń, przyciąganie dobra, w „podaj dalej”, w prawo założenia. Fascynuje Nas skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy. Każdego dnia dziękujemy i jesteśmy wdzięczni za wszystko co mamy. Wybaczamy i kochamy.

Chcielibyśmy szczerze, z całego serca podziękować wszystkim, dzięki którym istniejemy i możemy dalej istnieć! Dzięki Wam jesteśmy we właściwym miejscu . 

Jesteśmy Art-Bubiska .

 

Twórcy

Daniel i Izabela Bubacz